Izvēlne
Jūsu Grozs
Korejas Kosmētika
Piegāde visā Baltijā

Nedēļas Jaunumi

Aktuālie piedāvājumi katru nedēļu! Atvērt ...
Izdošanas punkts - Rīga, LV
0,00€ - Saņemiet savu pasūtījumu PIBU.lv izdošanas punkta bezmaksas – ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu PIBU.lv interneta veikalā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz PIBU.lv izdošanas punktu, saskaņojot saņemšanas laiku iepriekš.
Piegāde visā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā!
Veicot pasūtījumu PIBU.Lv interneta veikalā, piegādājam ar pakomātiem: DPD, OMNIVA visā Baltijā, no 2,90€! Izvēlieties piegādes punktu, kur Jums ērtāk izņemt pasūtījumu un saņemiet to ar piegādi 1-3 darba dienu laikā!

Izpārdošana

Aktuālie piedāvājumi katru nedēļu! Atvērt ...

Par mums

Korejas kosmētikas interneta veikals Latvijā. Mēs pievēršam lielu uzmanību produktu klāsta izvēlei un piedāvājam Jums tikai labākos un darbojošākos Korejas zīmolu produktus, piemēram: Manyo, Dr. Ceuracle, d'Alba, Medi peel uc.

Tikai oriģinālie korejiešu zīmoli. Mēs sadarbojamies tikai ar uzņēmumiem no Dienvidkorejas, tāpēc mēs garantējam, ka nopirktā prece internetveikalā būs 100% oriģināls.

Korejiešu kosmētika darbojas un var atrisināt tādas globālas problēmas kā pinnes, ar vecumu saistītas izmaiņas, rosacea utt. Tas ir pārbaudīts uz manis un citām sievietēm no visas pasaules.
Pievienojieties un sekojiet mums sociālajos tīklos!
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu interneta veikala tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai. Sīkāka informācija...